İhtiyaçlarınıza Uygun Özelleştirilmiş Elektronik Çözümler

Yenilikçi tasarımlar, kaliteli ürünler ve uzman ekibimizle işletmenizin elektronik ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde karşılıyoruz. Sizin için en uygun elektronik çözümlerle donatılmış bir gelecek için hemen bizimle iletişime geçin.
install-processor-into-motherboard
sqr012-col1
sqr012-col2

Bu Alanda Sunduğumuz Hizmetler

Elektronik Devre Tasarımı

Elektronik devre tasarımı, bir elektronik sistemin ya da cihazın gereksinimlerine göre bir devre yapısının belirlenmesi, devrenin bileşenlerinin seçilmesi ve bileşenlerin birbirlerine bağlanış şeklinin tasarımı süreci olarak tanımlanabilir.

IoT Cihaz Tasarımları – Nesnelerin İnterneti

Nesnelerin interneti (Internet of Things, IoT) birçok farklı cihazın birbirleriyle haberleşebildiği ve veri toplayabildiği bir ağ sistemidir. Bu cihazlar, genellikle bir internet bağlantısı olan sensörler, aktüatörler veya bir bilgisayar gibi bir çip içerebilir.

Otomasyon Sistemleri

Otomasyon sistemleri, görevleri doğrudan insan müdahalesi olmadan gerçekleştirmek için teknolojiyi kullanan sistemlerdir. Bu sistemler, imalat, nakliye ve bina yönetimi dahil olmak üzere çok çeşitli uygulamalarda kullanılabilir.

Güç Devresi Tasarımı

Güç devresi tasarımı, elektronik sistemlere güç sağlamak için kullanılan devrelerin tasarımını ifade eder.

İşlemci Gömülü Yazılım

Gömülü yazılım, geleneksel bir bilgisayar olmayan bir aygıtı veya sistemi kontrol etmek için kullanılan yazılımdır.

HMI Ekran Yazılımları

HMI, İnsan-Makine Arayüzü anlamına gelir ve bir makine veya sistem ile insan operatör arasındaki arayüzü ifade eder. Bir HMI ekranı, operatörün makineyi veya sistemi izlemesine ve kontrol etmesine olanak sağlayan bir grafik kullanıcı arayüzüdür (GUI).

Bu Alanda Sunduğumuz Avantajlar

The blurred tipical office desktop with pc, pens, notebook, laptop
sqr012-col1
sqr012-col2

Hazırsanız Başlayalım!

Bizimle iletişime geçin ve işletmenizin dijital dönüşümüne başlayın!