Soavian,

Leonardo Da Vinci eserlerinden Vitruvian eskizi olan Altın Oran Adam çalışmasından etkilendik. Yaşamımızın her alanında yer alan sanat ve estetik ile olan bağımız, yaratmakta olduğumuz kodlara, kullanıcı arayüzüne ve elektronik devre tasarımlarına yansımakta. State Of Art kalıbı ile teknolojinin bilinen en güncel haline uyumlu hareket etmek ve insan emeği gerektiren işimizin sanat düzeyinde özenle yapılması, işletmelere değer katacak nitelikte ve anlayışta hayata geçirilmesi vizyonumuzdur.

Değerlerimiz

sqr021-col1
sqr021-col2
Cropped image of business people working on laptops in office
sqr031-col1
sqr031-col2

Biz Kimiz?

Hızla gelişen ve değişen teknoloji dünyasına yenilikçi yaklaşım ve çözümlerle değer katmak hedefiyle yola çıkan SOAVIAN ekip liderliğinde, 25 yılı aşkın geçmişinde uluslararası firmalarda üst düzey yöneticilik yapmış Ar&Ge, Üretim, Kalite, Proje alanlarında deneyim sahibi olan yöneticiler ile özünde günümüz teknolojilerinin parçası olan ve yenilerine adaptasyon yeteneği güçlü, alanlarında uzman genç takım çalışanları bulunmaktadır.

“All in One” konsepti içinde alışılmadık kapsayıcılıkta, geniş hizmet alanı ile yazılım ihtiyaçlarınıza çözümler sunulur. Yazılım alanında APP uygulama, web tabanlı yazılımlar, masa üstü yazılımları ve yeni gelişen teknolojileri içeren görüntü işleme, yapay zeka, makine öğrenme vb alanlarda deneyimli kadrosuyla çözümler sunmaktadır. Her bir yapılan projenin başarıyla yaşama geçirilmesi, işin arkasında durularak destek sağlanması, sürdürülebilir kılınması, her an ulaşılabilir olmamız övündüğümüz tarafımızdır.